Potřebujete přepsat knihu, smlouvy, poznámky či mluvené slovo? Rádi Vám s přepisováním textů pomůžeme! Přepisovaný text může být v českém, anglickém či německém jazyce, další případně dle domluvy.

 icon copywriting

Co vše přepíšeme?

  • ofocené či naskenované texty, knihy, smlouvy a jakékoli další dokumenty
  • namluvené záznamy audio či video souborů (mp3, avi..)
  • vytištěné texty, knihy a dokumenty
  • různé další dokumenty dle domluvy

 

Jaký je výstupní formát přepisů?

Veškeré texty přepisujeme do elektronické podoby. Obdržíte od nás tedy přepsané dokumenty ve formátu .docx (MS Word), .odt (LibreOffice) a .pdf (Adobe Acrobat), či i jiné dle Vašich požadavků.

 

Kolik přepisování stojí?

Cena za přepis jedné normostrany (1800 znaků) textu je od 40 Kč, kdy při větším objemu přepisovaných textů poskytujeme slevy viz tabulka níže.

Počet normostran na přepsání Cena / ks
0 - 5 55 Kč
6 - 20 50 Kč
21 - 50 45 Kč
51 a více 40 Kč

V případě špatné čitelnosti dokumentu, cizojazyčnosti, nutnosti korektur či formátování textu bude ke konečné ceně připočteno +15% až +40%.

icon seo

Jaká je doba dodání přepsaného textu?

Standardně klientovi dodáváme přepsaný text již do druhého dne od zadání, záleží ale především na množství textu, který chcete přepsat a na jeho čitelnosti. Termín dodání přepisu si upřesníme při komunikaci emailem či po telefonu. V případě potřeby a domluvy můžeme dodat přepsaný text i do několika hodin od zadání.

 

 

Co je to normostrana?

Normostrana je označení pro standardizované množství textu na jedné stránce, které v českém prostředí odpovídá počtu 1800 znaků včetně mezer. Odpovídá to zhruba třiceti řádkům o šedesáti znacích a nebo 250ti slovům běžného textu.

Jsme tu pro Vás!

Potřebujete vytvořit webovou stránku, eshop, přepsat nějaké texty, nakreslit výkresy či jen využít práci programátora?